Photo

Protože jsme se konečně rozhodla!

3. října 2012 v 11:49 | Patty
a protože kaktůůs :D no tak vám tu dám nějaký fotky :) "víc jich máte v celém článku :)
jako první kaktůůs :DD seděla jsme na parapětě koukala dolůů a "učila jsme se" spíš okukovala květináče :D

Léto 2011 - PHOTO

20. července 2012 v 14:29 | Patty
No jsem tu o5 :)
rozhodla jsem se vám tu pichnout fotky :)) z minulého léta většina je focená u babičky protože tam nemám nikdy co dělat a tak většinou vyhrává focení nevím jestli všechny ale většinou jsou všechny fotky z mobilu a některé jsou extrémě trapné :D no tak pěkné pokoukání :D!

Tahle je z výletu dám ji sem ale přiznám se že tuhlenc fotil bratránek :D nevím proč ale mě se líbí :D
další fotky jsou v C.Č ;)

HORSE♥

4. července 2012 v 12:23 | Patty
Ahoj dlouho jsem tu nedala nic a o koních tak tu máte fotky..:) je to už dávno co jsem to fotila ;) Koně mám ráda a hodně přes prázdniny mám v plánu si domluvit výpomoc a jednnom "statku" :D s kámoškama tak uvidíme ;) inak říkámemu rezáček :D nic moc méno no :D ale jak se menuje doopravdy nevíme a je takový hnědý až do rezavé..:D no uvidíte sami ;)
!!!!FOTKY NEJSOU KVALITNÍ JSOU FOCENY MOBILEM :D!!!

Ze záádu :)
celý článek

NATURE :)

21. května 2012 v 18:28 | Patty
Ahoj slibovala a dodržela sice sem slíbila do nědělě ale máte je tu v pondělí to není blbý ne? Jsou tu FOTKY takže nechápu proč je sem dávám ale když už ta rubrika je tak ji musím zaplnit a teď v létě když už konečně bude nový foťák (náš starý jsem pokazila :D) tak to tu budu plnit...:D...tohlenc je foceno mobilem žádnou extra kvalitu nečekejte :D já vím ty fotky jsou šílený :D a budu ráda když napíšete svuj názor :) Unesu kritiku (co to tu kecám? jasně že neunesu no tak bude mi to v celku jedno ale víte jak to býva když vám někdo něco zkritizuje tak na něho většinou nadáváte :D) a teď už k fotkám jsou to většinou fotky přírody neboli Krajiny...já totiž miluju procházky po polích koukat se na lesy pole áá je to užasné ;) takže je to taková "směška" všeho..:D (nevím jak to upřesnit) teď už se moc procházet nebudu začala mi alergie :D...jinak všechno je to foceno v mojí rodné vlasti :D neboli v CZECH REPUBLICK :D nedaleko zlína je malá vesnička a muj nazor je že tam kde se nachází a všechny vesničky kolem ní mají nejhezčí přírodu která je!! :D no to bys te se někdy museli procházet po těch kopcíích :))...dost mojich trapných kecu fotky:


Celý článek

Deny

7. května 2012 v 17:42 | Adéél
Ahoj,
teď jsem došla z procházky s mým psem... Taky jsem ho i potrénovala (chcu aby se o mnoho zlepšil, protože jsem ho "zanedbávala"). Dneska jsme se vlastně ve škole neučili a zítra nejdem do školy, takže se cítím celkem dobře. No konec, jdu psát o tom mojem trdlu Líbající! Doufám, že si to aspoň 1 člověk přečtě :D

(Celý článek)

Koni

3. května 2012 v 15:05 | Adéél
Zdravím,
já se mám celkem OK! Sice jsem včera dostala za 4 z čejáku, ale všeci to doma vzali v poho a já též :D. Zítra dostanem i test ze zemáku a čekám stejnou známku. Jinak jsem byla s kámoškou se podívat na koně, kde bývám, bylo jich tam celkem 20 (pravděpodobně :D, taky už neumím matiku :D). Využila jsem toho, když máme ten blog, tak můžu i něco na fotit. Jsou tam i noví koni a tak nejsou ještě na nás zvyklí, furt si nechtěli ode mně brát cukr nebo kousek rohlíka z ruky. Kámoška mi dneska poradila, kdyby náhodou mi nějaký kůň ukousl prsty (její kamarádce se to prej stalo), tak si je mám vzít, že se dají přišít :D... Taky to může být i rada pro vás, jestli máte taky rádi koně a tu jsou ty fotky (mám debilní mobil, takže fotky jsou hrozné :P, blbá kvalita)


Další koni byli o něco dál :DRozhodli jsme se, že jim vymyslíme jména, kdyžtak napiště :D a je jedno jestli pro kluka nebo holku... :D
Další v celém článku :D
 
 

Reklama